Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Baba dhe Djali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dr-Pipa
aDministratoret
aDministratoret


Numri i postimeve : 20
Join date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Baba dhe Djali   Tue Dec 02, 2008 4:35 am

Babë,a ma jep kerrin me dalë??
Per qka i ki kamt djali jem ? T'Majten e kam per kfaçill,e t'Djathten per kushnic edhe per gaz !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pipa-hack.onegoo.us
 
Baba dhe Djali
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A është Aleksandar Vucic djali i Fahri Musliut?
» Mentor Thaqi:GËZUAR DITËLINDJEN BUTRINT, DJALI IM!
» VJEHRRI RREH DHE BËN SEKS ME NUSEN E DJALIN, POR DJALI I TIJ NUK REAGON PREJ 15 VITESH
» Dëshmorët për Shqipërinë Etnike
» Kujtim Mateli: “Ikja e muzave” dhe viti i mbrapshtë ’97

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Diskutime Shoqerore :: barcoleta-
Kërce tek: